Kocaeli Adliyeleri ve İcra Müdürlükleri

Kocaeli Adliyesi Ana Bina Telefon ve Adres Bilgisi için TIKLAYINIZ


Ana Binada Hizmet Veren Mahkemeler ve Müdürlükleri: Ağır Ceza, Asliye Ceza, Sulh Ceza, Çocuk, Aile, Sulh Hukuk, Asliye Hukuk Mahkemeleri, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı ve Kalemleri, Adalet Komisyonu, İnfaz Hakimliği, Kocaeli Baro Başkanlığı, Aile içi Şiddet Suçları Soruşturma Bürosu, Adlı Tıp Şube Müdürlüğü, Adli Sicil Bürosu, Hukuk - Ceza - CBS Ön Büro, Arabuluculuk Bürosu, Uzlaştırma Bürosu, İdari İşler, PTT Adliye Şubesi, Bakanlık Muhabere Bürosu


Kocaeli Adliye Ek Bina Telefon ve Adres Bilgisi İçin TIKLAYINIZ


Ek Binada Hizmet Veren Mahkemeler ve Müdürlükler : Kocaeli Tüketici, Kadastro, Asliye Ticaret, İş ve İcra Mahkemeleri ile Kocaeli İcra Müdürlüğü, İl ve İlçe Seçim Kurulu, Vezne, Hukuk Ön Büro, Kocaeli Barosu Kalemi


Kocaeli Adliyesine Otogardan Nasıl Gidilir ? 

Otogarın hemen yanında bulunan Akçaray Tramvayına bininiz. Milli İrade Meydanı durağı yada bir sonraki durak olan Fuar durağında indiğinizde adliyeye ulaşabilirsiniz. Kocaeli adliyesi ek bina ya ulaşmak için Milli İrade Meydanı tramway durağında indiğinizde Anıtparkın arka kısmında yer almaktadır. (Yürüme mesafesi yaklaşık 5 ile 10 dk arasındadır)

Tramvay biletleri ( kent kart ) girişte satılmaktadır.

Kocaeli İdare ve Kocaeli Vergi Mahkemeleri için Kuruçeşme yazan tramvaya binmeniz gereklidir.


Uçakla Geliyorsanız... Sabiha Gökçen Havalimanından Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait HAT 250 araçlarına bindiğinizde, İzmit Vilayet (Fuar) durağında indiğinizde yolun karşısında kalmaktadır.


Gölcük Adliyesi Nasıl Gidilir?
Otobüs ile... İzmit Sahil kesiminden kalkan Gölcük - İzmit Minibüslerine bininiz veya Otogar yanı Batı Terminalinden HAT 701 yada HAT 702'ye binebilirsiniz.

Körfez Adliyesi Nasıl Gidilir?
Otobüs ile... İzmit D-100 kesiminden yada Otogarın yanındaki Batı Terminalinden hareket eden Körfez Minibüslerine bininiz.

Kandıra Adliyesi Nasıl Gidilir?
Otobüs ile... Otogar 1 Nolu perondan HAT 801'e binebilirsiniz...

Karamürsel Adliyesi Nasıl Gidilir?
Otobüs ile... İzmit Sahil kesiminden kalkan Karamürsel - İzmit Minibüslerine bininiz veya Kocaeli Otogarının yanında bulunan Batı Terminalinden HAT 751, HAT 752 ve HAT 755 ile Karamürsel'e gidebilirsiniz.
Deniz Otobüsü ile... İzmit Sahil kesiminden kalkan Deniz otobüsü yada vapuru ile Karamürsel'de indiğinizde taksi ile yaklaşık 10 dk.dır.
GPS Yol Tarifi İçin Tıklayınız


0(262) 321 11 41