Hakkımızda

1977 yılında Avukat Candua Önür tarafından kurulan hukuk büromuz, 2006 yılında Avukat Abdullah Serdar Önür'ün katılımı ile daha profesyonel ve kurumsal bir çalışma içerisine girmiştir. Kocaeli'de Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu olarak faaliyet gösteren hukuk büromuz boşanma (aile) ve ceza davaları ile iş - gayrimenkul - icra - ticaret - bilişim hukuku alanında uzmandır. Kocaeli hukuk büroları arasında önemli bir yere sahip olan ofisimiz çalışma alanına giren konularda profesyonel avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.


Kocaeli adliyelerinde olduğu gibi Türkiye’nin farklı şehirlerinde de avukatlık hizmeti sunmakta ve dava takibi yapmaktadır. Hukuki danışmanlık, hukuki konularda avukata soru sorarak cevap ve gerektiğinde tavsiye alınması anlamına gelen bir avukata danışma servisidir. Danışmanlık hizmeti randevu ile ofiste gerçekleşebileceği gibi uzaktan telefon veya e-mail üzerinden de verilebilmektedir.


Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren ofisimiz, en verimli şekilde hukuki çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış avukatlarımız ile organize olmuş, uzmanlaşmış danışman kadrosuna ve hukuki dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir.


0(262) 321 11 41